Zayıflama Hakkındaki Olumsuz Düşünceler

Biber zayıflama programının çoğunluğunda biber hapı kullanıcısı kilo vermekle ilgili duygularını sözelleştirmekte zorluk çekti. AmaZayıflama hakkındaki olumsuz düşünceler haftanın sonuna doğru hayatına devam etme beklentisinden dolayı heyecanlandığını, ama programdaki diğer üyelerde bulduğu destek ve arkadaşlığı özleyeceğini belirtebildi. Ayrıldıktan sonra grup üyeleri ile temasta kalmayı planladığını söyledi. Diyet planlarınızı biber hapı ile yapın zorluk çekmeyin.

Sue’ nun son günüde, onun hoşçakal grubunda, grup üyeleri ona kartlar verdiler ve kalışı süresince kendilerine ne kadar yardımcı olduğunu vurguladılar. Sağlıklı ve hızlı olarak zayıflamak için biber hapı destekli zayıflama programı izlenmelidir.

Duygusal bir vedalaşmanın ardından, dokuz haftalık tedaviyi tamamlamış ve son iki haftayı tıkınma ve çıkarmadan muaf geçirmiş olarak, Sue, programdan ayrıldı. Duygulanımı iki yüz miligram sertraline ile düzenlenmişti ve mesane zorlukları Spektra ile kontrol altındaydı.

Ayrılmadan önce Sue, ilk kayıtta almış olduğu testlerin bazılarını tekrarlamak için diyetisyenimiz ile görüştü. Bu testler, Sue’ nun ifadelerini onayladı. Daha az depresifti, yemesini daha fazla kontrol ettiğini hissediyordu, içsel duyguları hakkında daha az kafa karışıklığı yaşıyordu, kendine bakmak konusunda daha az korku hissediyordu, sosyal uyumsuzluğu azalmıştı ve özgüveni artmıştı. Yeme davranışlarınızı kontrol etmek için biber form hapı‘ ndan destek alabilirsiniz.

Beklenebileceği gibi, yeme bozuklukları envanteri’ nde bedeninden memnuniyetsizlik ölçeğindeki puanı yüksekti; bu puanlar bedeni hakkındaki olumsuz duyguları ile devam eden mücadelesini yansıtıyordu.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın