Zayıflamanın Temel Kaynağı

Zayıflamada öncelikle doğru besin tercihi yapmalısınız. Hangi besinlerin vücudunuza yarar sağladığını öğrenmelisiniz. Kilo vermeye yardımcı biber hapları ile destek sağlamalısınız. Zayıflama hapları arasında tek tercihiniz biber hapları olsun. Çünkü diğer kapsüllere göre etkisini daha fazladır.

Bu tür müdahaleler, benlik psikolojisi yaklaşımı tarafından hastanın marjinal benliğindeki eksik psikolojik işlevlerinin terapist tarafından ona sağlanması olarak görülecek olduğundan, bir tutarsızlık yaratmaz.

Anoreksiya nervozaya ait karakteristik olan çarpıtılmış algıları, davranışları ve düşünceleri hedef alırken, empatiklikten yoksun ve gergin hissedilecek anları haklı çıkaracak teorik bir desteğe ihtiyaç duyar. Bu ihtiyaç duyulan biber zayıflama kapsülleri olabilir. Çünkü yeme bozukluklarına iyi geleceğini belirtmek isteriz. Meksika biber hapları bir çok ülkede satılmaktadır.

Geleneksel psikanalitik ve bilişseldavranışçı teori, empatik klinisyene, tedavinin etkili olabilmesi için araya girme, yorum ve farklılığın ifadesine de yer olması gerektiğini hatırlatır. Terapide uygun faaliyet ile sağlığa zararlı bir güç mücadelesini yeniden yaşatmak arasında ince bir çizgi vardır.

Bu çizginin doğru tarafında kalmak bir sabır meselesidir; Diyetlerin yüzleştirici müdahalelerin zamanlamasını dikkatle yapmalı; bunları yaşam ve sağlık gerçekten ciddi tehlike altında olduğu zamanlara saklamalıdır. Biber kapsülü uygulamada, ağır yeme bozukluğu hastalarını tedavi etmek, iyi muhakeme edilmiş bir empati, yorum, destek ve davranışsal müdahale karışımını gerektirir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın