Zayıflamayı Başaramayanlara Özel Kapsül!

zayıflamayı başaramayanlara özel kapsülBazı kişiler sadece bölgesel yerlerini eritmeyi hedeflerler. Bunun içinde değişik egzersizler, sporlar yaparlar. Ancak bu durumda da bazen istenilen sonuç alınamaz. Ancak biber hapları ile bögesel yerlerden tutun bütün heryeriniz eşit şekilde zayıflayacaktır.

Özellikle basen ve göbek şikateleri olanlar bu kapsül ile daha fazla etki göreceklerdir. Sağlıklı bir fiziğe gelmek için mutlaka doğru tercihler yapmalısınız. Son zamanlarda hızla artan kilolara biber kapsülleri kullanılmalıdır. Sağlıklı zayıflamaya yardımcı kapsül biber ile kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Bu demektir ki hücre fermantasyondan sonra oksijen kullanımına geçemeyip yalnızca fermantasyonda kalmaktadır. Dr. VVarburg’ dan sonra ortaya çıkan birkaç tespiti de formülde yerlerine koyduğunuz zaman görülür ki kanser hücreleri bozuk olduğu için değil, sadece oksijen olmadığı için oksijeni kullanamamakta ve oksijenli solunuma geçememektedir.

Bu tespitler ise şunlardır: Birincisi, kanser hücreleri vücut asidi aşırı derecede artan kişilerde oluşmaktadır. İkinci tespit ise hücreye oksijeni taşıyanın su olduğu, suyu hücreye taşıyanın ise tuz olduğudur. Bu demektir ki bir hücre yeterli su ve tuz girdiği zaman yeterince oksijen ile beslenebilir ve oksijenli solunumu yapabilir.

Şu ise karşı durulmaz bir gerçekliktir: Bir hücre ancak biz yeterince su içtiğimiz zaman su alabilir. İçmediğiniz suyu, vücut sihirbazlık yapıp bir yerlerden bulamaz. Bütün bu mantıksal düşünmenin matematiksel sonucu ise şudur.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın