Zayıflatan İlacınız Biber Hapı

Sauna eşofmanları, zayıflama hapları , ab-shaper’lar bize yardımcı olurlar. Bu hizmetleri karşılığında biraz da zengin olanlar da vardı tabii. Orijinal Biber Hapı yerine sahte biber hapları piyasaya süren düzenbazların asıl amacı da budur işte. Hizmetleri bununla bitmedi. Daha sonra bu ürünlerin yeni çeşitlerini defalarca getirip hizmete devam dediler.

Zayıflamak için cerrahi operasyonlar bile uygulandı. Bazı ameliyatların ölümle bitmesi bile bu operasyonları bitirmedi ama azalmasına neden oldu. Bu kadar psikolojisi bozulan insan olunca elbette psikologlar yatlara ve katlara kavuştular.

Yabancı sermaye para kazanamadı diye üzülme, psikologlar kimlerin ilaçlarını yazdı reçetelerine? Kuşkusuz onların ilaçlarını! Tam ‘bitti’ derken enfraruj cihazları, G5 masaj cihazları getirip bölgesel zayıflatmayla hizmet verdiler. Ülkemizin hor yerinde binlerce merkez açarak onlara kazandırmaya devam ettik. Bu cihazlar oldukça pahalı olduğundan çok kazandılar. Sadece enfraruj değil onlarca model cihaz sattılar bize. Halbuki zayıflama sürecinde size en çok yardımcı olacak ilaçlardan biri sadece ve sadece acı meksika biberlerinden yapılan Biber hapı zayıflama kapsülü ‘nden başkası değildir.

Sonrasında “Çatlakları düzeltelim” dediler, “Renginizi bronzlaştırıp güzel görünmenizi sağlayalım” diyerek binlerce solaryum cihazı satmayı da ihmal etmediler. 15-20 yıldır ne ürettilerse aldık; hastalıklarım, i! açlarını ve cihazlarını.

Önce yedirdiler, şişmanlatıp obez yapıp kazandılar, sonra “Çok yediniz, zayıflamanız lazım.” diyerek zayıflatmak için kazandılar. Söylenecek bir şey yok. Adamlar üretip satmayı, biz de yemeyi ve harcamayı iyi biliyoruz. Bizde bu iştah ve alım gücü, onlarda bu üretip satma becerisi oldukça, onlar üretip zengin olmaya, biz de tüketip zengin etmeye doyamayız.

— Ben hamburger ve koladan vazgeçemem ki, başka yolu yok mu bunun?
— Var elbette. Ya onlar senden vazgeçerler ya da sen güzel bir vücuttan vazgeçersin.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın