Zayıflatan ve Yağ Yaktıran Uygulama

Yağ yaktıran uygulamaKilo vermeye düzenli bir şekilde yardımcı olan gıdaların olduğu uzmanlar tarafından da söylenir. Ayrıca aynı şekilde zayıflama haplarından da biber haplarının yardımcı olacağını belirtmek isteriz. Meksika biber hapları güvenilir ve etkili gücü i,le kısa sürede forma girmenize yardımcı olacaktır.

Bir Gotik dehşet hikâyesinin içinde yer alma duygusu, kısa bir an sürdü. Toprağı alıp laboratuara geri gelen John ve öğrencisi, mikroplan izole ederek tek gıda kaynaklan olan sentetik lipofusin ile birlikte petri kaplarına yerleştirdiler. Sonra, doğal seçimin gücünün saf lipofusinden oluşan bir beslenme rejiminde yaşayacak türlerin mevcut olup olmadığım ortaya çıkartmasını beklemeye başladık.

İzole ettiğimiz mikroplar, özel mikroskopların flüoresan ışıklarının altında hemen hemen derhal tipik kırmızı parıltılarını göstermeye başladılar. Bu henüz bir basan değildi, çünkü ifade ettiği tek şey, mikropların onlan sindirdiği değil, yutmaya başladıklanydı.

Fakat çok geçmeden değişik türler arasında bariz farklar ortaya çıkmaya başladı. Mikrop kolorıüerinin çoğu, bir engellenmiş büyüme durumu içindeydiler, gıda yokluğu nedeni ile çoğalamıyorlardı. Fakat aralanndan birkaç tanesi, açıkça bir hortlak ziyafetinin tadım çıkartmaktaydı.

Sağlıklı yaşamak istiyorsanız kilo vermede bilinçli davranın ve biber hapları’ nı kullanmaya başlayın. İnanın etkisini kısa sürede göreceksiniz. Veremediğiniz kiloları acı biber hapı ile kısa sürede vereceksiniz.

Hidrolitik enzimleri depolanmış enerjiyi serbest bırakmak üzere karmaşık organik kimyasal bağlarım parçalayarak yavaş yavaş inatçı macunu kullanılabilir bileşenlere ayırdıkça, sayılan hızla artıyordu. Kısa bir süre sonunda, tıpkı enzimlerin midenizdeki bifteği sindirmesi gibi, lipofusini sindirecek enzimlere sahip mikroorganizmalardan meydana gelen bir örneğe sahip olmuştuk.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın